درباره ما

درباره ما

سامانه درخواست خدمات آنلاین تخصص در راستای تحقق اهداف خود مبنی بر رفاه شهروندان و تسریع در دست‌یابی به مناسبترین خدمات توسط متخصصان کارآزموده، گزینش شده و باتجربه اقدام به راه اندازی سامانه خدمات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن تخصص کرده است تا به شیوه‌ای متفاوت و در کمترین زمان ممکن خدمات خود را در محل به شهروندان ارائه کند .
 فعالیت‌های تخصص در زمینه های خدمات ساختمانی، خدمات آموزشی، تاسیسات، خدمات نظافتی، خدمات خودرو، تعمیرات لوازم خانگی، برق و الکترونیک و خدمات مراقبتی می باشد  .
با توجه به توسعه و رشد تکنولوژی سازمان در راستای نیاز جامعه به دسترسی سریع به خدمات با استفاده از ابزار تکنولوژی آنلاین تاسیس شده است.
 درخواست خدمات آنلاین  با استفاده از اپلیکیشن های موبایل و سایت انجام می‌شود .
 خدمات ساختمان سازی ، تاسیسات، خدمات نظافتی، خدمات خودرو ، خدمات آموزشی و مشاوره، خدمات مراقبتی و تعمیرات لوازم خانگی

  چه کسانی می توانند از تخصص استفاده کنند؟
 
کسانی که دارای گوشی هوشمند و لپ تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت هستند و نیاز به خدمات در محل دارند .

 ذینفعان شرکت
 
مدیران ، سرویسکاران یا متخصصان ، کاربران یا مشتریان ، کارشناسان فنی و برنامه نویسان

اپلیکیشن های موبایل متصل به سرور و سایت برای کاربران دسکتاپ با امکانات،  سرعت بالا ، راحتی در استفاده ، استفاده موقعیت روی نقشه آنلاین ، ثبت نام با استفاده از احراز هویت پیامکی ، کیف پول و صدور فاکتور در پایان خدمات رسانی ، پرداخت آنلاین و نقدی ، اطلاع رسانی در تمام مراحل درخواست خدمات و جستجوی سرویسکار و تایید آن و در انتهای کار نظرسنجی و رای به متخصص

 تخصص راه حلی برای تبدیل کسب و کار سنتی به آنلاین
 
سرویسکار نیازی به اجارە مغازه ندارد و در منزل می تواند درخواست های خود را با تنها گوشی هوشمند متصل به اینترنت با نصب اپلیکیشن انجام دهد. همچنین مشتریان براحتی میتوانند سرویسکار مربوطه را پیدا و نزدیکترین و بهترین متخصص را از نظر امتیاز و نظرسنجی انتخاب کند .
 
یکی از اهداف مهم و اساسی شرکت افزایش آسایش و راحتی کارکنان و کاهش هزینه‌های آنهاست و این که در منزل و بدون اجاره مغازه قادر به فعالیت هستند .
 شرکت همچنین بخشی به عنوان نیکوکاری دارد که شهروندان را برای  شرکت در اجرای فعالیت های خیرخواهانه تشویق میکند .
سودآوری برای شرکت تا اندازه‌ای که بتوان قابلیت ها و توسعه تکنولوژی برنامه ها و نرم‌افزار های خود را بروز نگه دارد و قابلیتهای بیشتری را ارائه کند و سهم کارکنان و مدیران و کارشناسان فنی را به خوبی اختصاص داده باشد و بقای شرکت را تضمین کند  اهمیت دارد.

 بیانیه ماموریت شرکت

 شرکت درخواست خدمات آنلاین تخصص با توجه به نیاز جامعه به دسترسی به خدماتی سریع و آسان و با کیفیت با ایجاد سامانه خدمات آنلاین تخصص تلاش میکند تا سرویسکاران و متخصصان با مهارت خود بتوانند در راستای توسعه و پیشرفت تکنولوژی به شهروندان خدمات رضایت بخشی را با کمترین هزینه به شهروندان ارائه کنند.

 ارزشهای سازمانی شرکت

- استفاده از  تکنولوژی‌های نوین خدمات رسانی
- خدمات رسانی سریع و آسان و با کیفیت
 تنوع در ارائه انواع خدمات آنلاین اعم از ساختمان سازی، خدمات نظافتی، خدمات خودرو، خدمات آموزشی و مشاوره، خدمات مراقبتی ، خدمات برق و الکترونیک ،تاسیسات ، تعمیرات لوازم خانگی
- کاهش هزینه‌های سرویسکاران و مشتریان
- گسترش خدمات و بهبود کیفیت خدمات موجود
- پشتیبانی آنلاین و تلفنی
- حامی مهندسین و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و افزایش مهارت آنها برای حضور در بازار کار

 تماس با ما

دفتر مرکزی : آذربایجان غربی سردشت میرآباد خیابان شهدا
تلفن :
09024442893